Általános beszélgetés

Kezdőlap Fórumok Általános beszélgetés

Ennek a témakörnek tartalma 44 hozzászólás, 12 résztvevő. Utolsó frissítés: mindenhol mindenhol 2 éve, 1 hónap telt el.

20 bejegyzés megtekintése - 26-45 / 45
  • Szerző
    Bejegyzés

Bene-Kmet
    Felhasználó

Krisztiánnak gratulálok, a belga meg húzzon a francba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Vajon Kovács Zoli mire fog hivatkozni?
    Hol vannak az erősítési célok? Alapozás keret nélkül? Csapat játékosok nélkül? Ez még az NB1-ben is karcsú.
    Az elégedetteknek: Kár-Kár!!! Hogy végre azok is felfogják a helyzetet.

mozjanok
    Felhasználó

Végre egy igazolás , még ha egy ideglenes fél év is és remélem végleg sikerül leigazolni , mert énnekem tetszik a játéka már régről is . Elég jó csatárnak tartom Andricsot szerintem jobb lesz mint Ojo aki egy kicsit nagyképű , vagy nagyon ? Várom a további igazolásokat .

Hajrá ÚJPEST !!!!!!!!!!!!!

pentele
    Felhasználó

Dossi,kezdesz “alakulni”,már azt írod,amit mi 2 évvel ezelőtt,de akkor “Kárógónak”minősítettetek minket!!!
    Várom,hogy PAOKara “félék” is ide találjanak,de gondolom ő is úgy van vele mint én…minek koptatni a betűket,teljesen hülyének néz minket a balga-belga és a teljes sleppje!!!!
    Írkáljanak itt az örök bízakodók!!!!!
    HAJRÁ LILÁK,MINDÖRÖKKÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mozjanok
    Felhasználó

Látom mindenkinek tele van a hócipője ezzel a szemét tulajjal . Amit megírtam már régebben is tartottam tőle ,hogy Kovács sokáig így nem lesz nálunk , hogy nem kapott szabad kezet . Tudjátok szerintem ki lesz a következő aki lelép, az edző . Meddig tűrjük még ezt a szemét munkát ami itt megy Újpesten , látom már semmi hozzászólás . Újpesten mikor lesz csapat amit érdemes is megnézni ?

mindenhol
    mindenhol
    Felhasználó

Elég undorító, ahogy a sajtóban leképeződött Kokó mostani távozása: megint kiderült, hogy nemcsak a focink, de sportújságírásunk színvonala is alacsony. (Viszont itt-ott legalább megemlítették a 100 gólját.)

Andrics mikor lesz bevethető? Már a Kispest ellen most szombaton?

mozjanok
    Felhasználó

Na tessék amitől tartottam bekövetkezik ,hogy az edző is elfog menni a nyáron . Meddig tűrjük még , hogy ez a gátlástalan (roderick) teljesen semmivé tegye a klubbot . Itt nem lesz csapat ,nem lesz néző nem érdemes megnézni a meccseket .

mindenhol
    mindenhol
    Felhasználó

Simon Krisztiánt nem pótoltuk, Addo a törökországi felkészülés után került Újpestre, Suljic lejárt játékengedélyét valaki nem vette észre időben, nem építünk be fiatal újpestieket a felnőtt keretbe, aztán jöttek a személycserék… ráadásul Kokó szerint az ő “tudta nélkül” is érkezgettek játékosok a nyáron. Száz szónak is egy a vége: tudatos építkezés helyett káosz alakult ki a klub körül.

Ami a játékot illeti, a Kispest sem lesz egyszerű ellenfél (nekünk!), utána érkezik a Videoton, április közepén pedig a Groupamában kellene valahogy megállni a helyünket! Nehez hetek következnek.

dossi
    dossi
    Felhasználó

Egy esélyünk van,hogy újra legyen nagy csapatunk. Feltétele,hogy a belga takarodjon. Az a baj,hogy akkor mindenkit visz, aki ér valamit.

mozjanok
    Felhasználó

Dossi én azon a véleményen vagyok , hogy inkább tűnne el minél előbb és vigyen magával akit lehet . Sajnos , ha így marad akkor marad megint csak a spórolás a semmi nevesincs vagy a senkinek nem kellő játékos igazolások . Vagyis elejétől tudjuk mióta ez a belga idejött tényleg itt soha nem lesz csapat ,mert itt próbálják ki a játékosokat ,ha beválik eladják vagy a megy a PAPA csapatába . Én abban bízok , hogy majdcsak egy kormány közeli emberke megveszi a csapatot , mert ott a focira van pénz ,hátha a miniszterelnökünk a szimpatizánsunk nem engedi csődbe menni a csapatot !

dossi
    dossi
    Felhasználó

Én csak azt mondtam,hogy esetleg a jó játékosok,akiket elvisz hiányozni fog. Persze attól még takarodnia kell.

mindenhol
    mindenhol
    Felhasználó

Rodi legkorábban nyáron húzhatja el a csíkot. És akkor még optimista voltam.

A csapatnak jót fog tenni a válogatott miatti NB1-es szünet.
    Utána gyorsan formába kellene lendülni, mert jön az odavágón meglepően harcos Gyirmót, majd a Videoton. És mindez csak ráhangolás, mert április 12-én meg derbi.
    Meg kell csapni a ződeket mielőtt elhiszik, hogy a dobogón a helyük.

Hajrá Lilák!

dossi
    dossi
    Felhasználó

Sajnos még arra sem látok esélyt,hogy nyáron elhúzzon. Apuka most vesz meg egy belga másodosztályú csapatot, amelyik a 12. helyen áll.

mindenhol
    mindenhol
    Felhasználó

Jön a derbi most vasárnap!
    Nektek melyik a kedvenc Üllői úti újpesti győzelmetek?

Egy kis kedvcsináló & múltidéző az FTC-ÚJPEST elé:
    http://mndnhl.blog.hu/2015/04/09/ulloi_uti_oromok

Mindenhol csak a Lila!

Bene-Kmet
    Felhasználó

Úgy látom nem csak a stadionunk, hanem ez az új oldal is elvesztette a szurkolókat…

pisti640
    pisti640
    Felhasználó

Üdvözlet!
    Sajnos igazad van Bene-Kmet, jó ha kb. öten-hatan maradtunk ezen a megújult oldalon. Az általános színvonaltalanság, (mondjuk ez már régen megvan) a sok demagóg döntés… ami a magyar futball egészét jellemzi ebbe bele tartozik a Újpest is, ide vezetett. Mondjuk az előbbiekben felsorolt dolgokról ez az oldal nem tehet, de hát az érdektelenségben itt is lecsapódik. Hajrá Lilák!

dossi
    dossi
    Felhasználó

Én pl. azért nem látogatom már ezt az oldalt,mert nem teljesíti a funkcióját,nem lehet egy jót beszélgetni. Átláthatatlan, gyenge szinvonalú. Más sportoldalakról átvett cikkekból áll, amit máshol is elolvashatok. Egyszóval jellemezve: SZAR. Kettővel: NAGYON SZAR. A régi sokkal jobb volt.

mozjanok
    Felhasználó

Dossi igazad van ezt már én is meg akartam írni , hogy más oldalról veszik át a cikkeket pláne olyat is ami nem a csapatunkra vonatkozik mert ilyen volt . Szerintem is ez az oldal nagyon gyengére sikerült jóformán semmi munka nincs vele . A régi oldalon az üzemeltető is csinált beírásokat , de itt semmit ezt így nem érdemes fen tartani .
    Azért hajrá ÚJPEST !!!!!!!

mindenhol
    mindenhol
    Felhasználó

Nyertünk a dobogós MTK ellen – is!

A legutóbbi meccsünkről itt írtam röviden:
    http://mndnhl.blog.hu/2015/05/19/nb1_28_ford_ujpest-mtk_1-0_0

Hajrá Újpest! Mindenhol csak a Lila!

mindenhol
    mindenhol
    Felhasználó

Újpest-Kecsó 3-0